Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
część Osiedla Nr 1 - ulice: Mikołaja Kopernika, Ogrodowa, Wojska Polskiego-numery parzyste
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE
-
16
Mirosław Arkadiusz Miller
22
(11,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"
-
15
Ewa Zadłużna
60
(32,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA
-
17
Patrycja Rudzińska
7
(3,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Krzysztof Bamburek
98
(52,41%)
Okręg 2
część Osiedla Nr 1 - ulice: Dworcowa, Kolejowa, Mleczna, Nowy Świat, Polna, Powstańców, Przemysłowa, Racławicka, Wojska Polskiego-numery nieparzyste, Zwycięzców
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE
-
16
Andrzej Służała
104
(47,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"
-
15
Maria Danuta Służała
30
(13,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA
-
17
Kamil Dembowski
18
(8,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Elżbieta Auguściak
68
(30,91%)
Okręg 3
część Osiedla Nr 1 - ulice: Fryderyka Chopina, Michała Kajki, Wojciecha Kętrzyńskiego, Jana Kilińskiego, Bogumiła Linki, Stanisława Moniuszki, Marii Curie-Skłodowskiej, Wileńska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE
-
16
Andrzej Ryszard Wejkszo
40
(23,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"
-
15
Marta Zięba
32
(18,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA
-
17
Tomasz Tadeusz Dudziak
21
(12,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Andrzej Tuzik
76
(44,97%)
Okręg 4
część Osiedla Nr 2 - ulice: Adama Mickiewicza-numery nieparzyste, Juliusza Słowackiego, Wolności-numery od 1 do 10A
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE
-
16
Andrzej Bukiejko
112
(46,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"
-
15
Marian Karusewicz
68
(28,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA
-
17
Dariusz Kirklewski
9
(3,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Łucja Szymańska
53
(21,90%)
Okręg 5
część Osiedla nr 2 - ulice: Długa, Słoneczna, Wiejska, Wolności-numery od 11 do 55, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE
-
16
Grażyna Maria Wojtanis
74
(33,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"
-
15
Elżbieta Łotoczko
75
(34,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Agnieszka Maria Seferyn
69
(31,65%)
Okręg 6
część Osiedla nr 3 - ulica Adama Mickiewicza-numery parzyste
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE
-
16
Jacek Bogdan Waś
23
(6,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"
-
15
Andrzej Filip Auguściak
155
(45,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA
-
17
Krzysztof Dzięgielewski
31
(9,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Wojciech Robert Bieniarz
129
(38,17%)
Okręg 7
część Osiedla Nr 3 - ulice: Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki, Krótka, ks. Stanisława Lachowicza, Młyńska, Elizy Orzeszkowej, Władysława Reymonta, Szkolna, Wylotowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE
-
16
Leokadia Parol
93
(28,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"
-
15
Dorota Płocharczyk
82
(25,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA
-
17
Zbigniew Zakrzewski
9
(2,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Kamil Józef Rechinbach
139
(43,03%)
Okręg 8
sołectwa: Glitajny, Parys, Piaskowiec, Podlechy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE
-
16
Aneta Rosicka
41
(12,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"
-
15
Tadeusz Woźniak
143
(44,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA
-
17
Anita Maria Jędrzejewska
22
(6,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Urszula Romańczuk
119
(36,62%)
Okręg 9
sołectwa: Babieniec, Kraskowo, Płutniki, Tołkiny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"
-
15
Małgorzata Zubek
0
(0,00%)
Okręg 10
sołectwo: Garbno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE
-
16
Agnieszka Bakunowicz-Bogaczuk
69
(24,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"
-
15
Wanda Elżbieta Leszczyńska
112
(39,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Mirosław Zielonka
104
(36,49%)
Okręg 11
sołectwa: Błogoszewo, Gudziki, Saduny, Warnikajmy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE
-
16
Sylwia Prusinowska
38
(16,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"
-
15
Monika Kaczmarczyk
43
(18,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DUDZIAKA
-
17
Krystyna Borzęcka
93
(40,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Paweł Tokarzewski
58
(25,00%)
Okręg 12
sołectwa: Łankiejmy, Dłużec Wielki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE
-
16
Marlena Zwierzyńska
103
(43,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"
-
15
Danuta Jutal
83
(34,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Jacek Czajkowski
53
(22,18%)
Okręg 13
sołectwa: Gudniki, Suśnik
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE
-
16
Katarzyna Urszula Kurgan-Romańczuk
40
(22,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"
-
15
Ilona Czekaj
136
(77,27%)
Okręg 14
sołectwa: Bykowo, Karszewo, Sajna Wielka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE
-
16
Andrzej Wankiewicz
69
(37,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"
-
15
Roman Rosicki
48
(26,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
18
Renata Błażewicz
67
(36,41%)
Okręg 15
sołectwa: Kałwągi, Prosna, Sątoczno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KORSZE
-
16
Elżbieta Sychowicz
39
(22,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,POROZUMIENIE DLA KORSZ"
-
15
Justyna Kurchan
80
(45,45%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Irena Stróg
57
(32,39%)