Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Doba, Kamionki, Bogacko, Guty
Pokaż więcej
Michał Nikitiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"
69
(33,01%)
Andrzej Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
93
(44,50%)
Zygmunt Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
47
(22,49%)
Okręg 2
Sołectwa: Wrony, Sterławki Małe
Pokaż więcej
Janusz Ciepły
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"
48
(17,20%)
Maria Bogusława Juchniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
123
(44,09%)
Łukasz Cedrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
65
(23,30%)
Katarzyna Czubowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
43
(15,41%)
Okręg 3
Sołectwa: Wronka, Wilkaski, Szczybały Giżyckie, Bogaczewo, Kozin
Pokaż więcej
Waldemar Trykacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
187
(53,74%)
Jarosław Dunowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(17,82%)
Wiesław Hajduk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
99
(28,45%)
Okręg 4
Część Sołectwa Wilkasy ulice: Niegocińska, Jodłowa, Cisowa, Dębowa, Rzepakowa, Jarzębinowa, Modrzewiowa, Bukowa, Kasztanowa, Leśna, Spacerowa, Brzozowa, Krótka, Kwiatowa, Klonowa, Okrężna, Różana; Miejscowość: Strzelce
Pokaż więcej
Barbara Zielińska-Panasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
46
(21,20%)
Czesław Ilwicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(9,68%)
Andrzej Strzeliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
18
(8,29%)
Anna Marta Leszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
60
(27,65%)
Czesław Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE WILKASY
72
(33,18%)
Okręg 5
Część Sołectwa Wilkasy ulice: Olsztyńska, Lipowa, Nadbrzeżna, Dolna, Poprzeczna, Żurawia, Żwirowa, Sosnowa, Zacisze, Miodowa, Makowa, Magnoliowa
Pokaż więcej
Piotr Mariusz Dowgiałło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
139
(46,33%)
Ewa Ostrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(12,00%)
Halina Karczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
71
(23,67%)
Karol Zarębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
54
(18,00%)
Okręg 6
Część Sołectwa Wilkasy ulice: Przemysłowa, Bratkowa, Jaśminowa, Lawendowa, Liliowa, Plażowa, Słoneczna, Storczykowa, Świerkowa, Tulipanowa, Kolejowa, Szkolna, Zalesie
Pokaż więcej
Józef Nacewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
113
(50,67%)
Danuta Zofia Dukiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(10,76%)
Wiesław Kazimierz Kulik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
86
(38,57%)
Okręg 7
Sołectwa: Antonowo, Pierkunowo, Świdry
Pokaż więcej
Alicja Olszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"
114
(40,28%)
Krzysztof Amielawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
101
(35,69%)
Zenon Makowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(24,03%)
Okręg 8
Sołectwa: Spytkowo, Sołdany
Pokaż więcej
Anna Elżbieta Kitowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"
45
(24,86%)
Leszek Stanisław Rafałko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
43
(23,76%)
Anna Elżbieta Fedyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
17
(9,39%)
Mirosław Marek Dworak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(41,99%)
Okręg 9
Sołectwa: Pieczonki, Kożuchy Wielkie
Pokaż więcej
Krzysztof Sulej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"
5
(2,20%)
Emilia Wioleta Czarniecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
76
(33,48%)
Dawid August Żywica
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(4,85%)
Stanisława Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
40
(17,62%)
Franciszka Michalina Paschalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
95
(41,85%)
Okręg 10
Część Sołectwa Gajewo ulice: Antonowska, Piękna, Pogodna, Zachodnia, Żółta, Kolorowa, Chłodna, Północna, Wschodnia, Świderska, Akacjowa, Poziomkowa, Grzybowa, Malinowa, Poleska, Wichrowe Wzgórze, Kalinowa, Jałowcowa, Topolowa, Pomidorowa, Świerkowa, Grabowa, Jaworowa, Leśna, Chabrowa, Aksamitna, Jagodowa, Sosnowa, Węgorzewska, Obwodowa od ul. Świderskiej do ul. Węgorzewskiej (wszystkie numery)
Pokaż więcej
Marian Rucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
129
(66,49%)
Robert Jarosław Duszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
51
(26,29%)
Marcin Tomasz Pachucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
14
(7,22%)
Okręg 11
Część Sołectwa Gajewo ulice: Obwodowa za ul. Węgorzewską w kierunku ul. Suwalskiej, Szlachecka, Dworska, Spacerowa, Tęczowa, Aleja Lipowa, Orzechowa, Cyprysowa, Dębowa, Wierzbowa, Brzozowa, Jaśminowa, Morelowa, Modrzewiowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Owocowa, Suwalska
Pokaż więcej
Małgorzata Jolanta Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
69
(40,59%)
Lidia Mariola Popczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
33
(19,41%)
Grzegorz Krzysztof Kornak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(40,00%)
Okręg 12
Sołectwo Sulimy
Pokaż więcej
Leszek Adam Rapita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"
40
(22,86%)
Agnieszka Konc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
98
(56,00%)
Bożenna Dorota Oleksiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
37
(21,14%)
Okręg 13
Sołectwa: Kruklin, Upałty Małe
Pokaż więcej
Danuta Bożena Makosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"
34
(14,85%)
Małgorzata Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
103
(44,98%)
Piotr Chochulski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(22,71%)
Bronisław Iwanicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
40
(17,47%)
Okręg 14
Sołectwo Bystry
Pokaż więcej
Ewa Zofia Raczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"
109
(32,44%)
Mirosław Jan Antoniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
175
(52,08%)
Cezary Artur Gryszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
52
(15,48%)
Okręg 15
Sołectwa: Grajwo, Kąp, Upałty
Pokaż więcej
Agnieszka Gudańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
48
(23,53%)
Marcin Rawłuszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
20
(9,80%)
Piotr Bryndza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
53
(25,98%)
Maciej Piotr Smolak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE WILKASY
58
(28,43%)
Ryszard Piotr Należyty
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(12,25%)