Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Biała Piska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA
-
3
Adam Wójcik
107
(2,40%)
-
4
Wioletta Małgorzata Organiściak
26
(0,58%)
-
2
Monika Orłowska
81
(1,82%)
-
1
Anna Wietecha
195
(4,38%)
-
5
Marek Barżykowski
19
(0,43%)
-
6
Waldemar Kondracki
56
(1,26%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Janusz Mroczkowski
149
(3,35%)
-
3
Jadwiga Mackiewicz
52
(1,17%)
-
1
Andrzej Kurzątkowski
330
(7,42%)
-
2
Lucyna Zyskowska
130
(2,92%)
-
4
Małgorzata Emilia Całka-Kemicer
75
(1,69%)
-
5
Andrzej Wydryszek
67
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Nitkiewicz
134
(3,01%)
-
1
Justyna Poniatowska
332
(7,46%)
-
3
Ewelina Ewa Jackiewicz
81
(1,82%)
-
4
Danuta Zduńczyk
43
(0,97%)
-
5
Maciej Jacek Bagiński
21
(0,47%)
-
6
Rafał Dąbrowski
433
(9,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM
-
3
Anna Kuliś
24
(0,54%)
-
1
Marek Konopka
622
(13,98%)
-
2
Wojciech Grycmacher
40
(0,90%)
-
6
Łukasz Władysław Sobiech
81
(1,82%)
-
4
Olga Piszczak
32
(0,72%)
-
5
Mirela Krom
20
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I ZGODNIE
-
2
Lucyna Grażyna Brodowska
90
(2,02%)
-
3
Jadwiga Frąckiewicz
125
(2,81%)
-
1
Łukasz Borys
722
(16,22%)
-
6
Andrzej Rosiński
228
(5,12%)
-
4
Sylwia Kosewska
13
(0,29%)
-
5
Waldemar Lutrzykowski
122
(2,74%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Orzysz, Miasto i Gmina Ruciane-Nida
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA
-
1
Irena Jatkowska
433
(6,54%)
-
2
Jan Aleszczyk
247
(3,73%)
-
4
Jacek Foszczyński
98
(1,48%)
-
6
Teresa Sulewska
76
(1,15%)
-
3
Karol Lisowski
70
(1,06%)
-
7
Monika Małgorzata Zielińska
81
(1,22%)
-
5
Jacek Robert Mysiński
46
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Marek Antoni Wysocki
1 886
(28,47%)
-
4
Przemysław Leszek Ronkiewicz
379
(5,72%)
-
3
Dariusz Smakosz
307
(4,63%)
-
5
Urszula Teresa Marszeniuk
210
(3,17%)
-
6
Julita Rydzewska
82
(1,24%)
-
7
Waldemar Ochenkowski
69
(1,04%)
-
2
Alina Kierod
268
(4,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bogusław Janusz Trupacz
233
(3,52%)
-
2
Lidia Borys-Dymczyk
434
(6,55%)
-
4
Elżbieta Osiecka
138
(2,08%)
-
6
Adam Wiszowaty
256
(3,86%)
-
5
Agnieszka Ewelina Stemporowska
32
(0,48%)
-
7
Dariusz Kaczkowski
127
(1,92%)
-
3
Stanisław Stachelek
151
(2,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM
-
6
Paweł Piotr Mężak
38
(0,57%)
-
2
Ewa Maria Polkowska-Krupa
44
(0,66%)
-
7
Danuta Kuś
5
(0,08%)
-
1
Zdzisław Józef Stecka
427
(6,45%)
-
5
Wioletta Zofia Zdunek
19
(0,29%)
-
3
Andrzej Rakowski
73
(1,10%)
-
4
Małgorzata Lidia Kaczmarczyk
144
(2,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I ZGODNIE
-
2
Grażyna Zielińska
32
(0,48%)
-
3
Edyta Cieplińska-Kaczorek
9
(0,14%)
-
1
Tomasz Jakub Sulima
166
(2,51%)
-
4
Włodzimierz Adam Czykieta
23
(0,35%)
-
5
Irena Dudzin
12
(0,18%)
-
6
Jerzy Lubiecki
10
(0,15%)
Okręg 3
Miasto i Gmina Pisz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA
-
8
Antoni Orłowski
36
(0,35%)
-
1
Andrzej Waldemar Nowicki
1 044
(10,03%)
-
2
Janusz Krzysztof Puchalski
204
(1,96%)
-
3
Michał Wrzosek
325
(3,12%)
-
4
Ewa Maryla Olchowy
52
(0,50%)
-
6
Ewa Sulewska
84
(0,81%)
-
5
Marta Anna Lachowicz
73
(0,70%)
-
7
Monika Błażyńska
124
(1,19%)
-
10
Leszek Jerzy Leniec
248
(2,38%)
-
9
Grażyna Teresa Nodzewska
46
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Justyna Witkowska
64
(0,61%)
-
6
Józef Maksymilian Jamroga
89
(0,85%)
-
8
Bogumiła Faryj
17
(0,16%)
-
2
Marek Andrzej Ziółkowski
360
(3,46%)
-
1
Wiesław Rutkowski
337
(3,24%)
-
3
Barbara Wiesława Jaksina
35
(0,34%)
-
4
Waldemar Laszczkowski
79
(0,76%)
-
7
Krzysztof Gietek
59
(0,57%)
-
9
Karolina Olga Jankowska
15
(0,14%)
-
10
Jan Alicki
487
(4,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Małgorzata Filipkowska
157
(1,51%)
-
9
Teresa Murach
63
(0,61%)
-
4
Andrzej Górski
756
(7,26%)
-
2
Paweł Szczech
486
(4,67%)
-
6
Lilla Bednarek
150
(1,44%)
-
5
Dorota Alicka
280
(2,69%)
-
1
Waldemar Jan Brenda
1 031
(9,90%)
-
3
Łukasz Pietrzyk
477
(4,58%)
-
10
Andrzej Skrzecz
129
(1,24%)
-
8
Aleksander Glemp
32
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM
-
10
Agnieszka Kosakowska
215
(2,06%)
-
6
Barbara Milewska
57
(0,55%)
-
8
Katarzyna Czerwińska
109
(1,05%)
-
2
Mariusz Trupacz
560
(5,38%)
-
1
Lech Borak
558
(5,36%)
-
3
Andrzej Zajkowski
210
(2,02%)
-
4
Michał Słonka
109
(1,05%)
-
5
Natalia Kowalewska
286
(2,75%)
-
7
Krzysztof Rumiński
387
(3,72%)
-
9
Jerzy Szczygielski
83
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I ZGODNIE
-
3
Magdalena Wyrostek
29
(0,28%)
-
5
Daria Patrycja Połomska
15
(0,14%)
-
2
Adam Masłowski
143
(1,37%)
-
4
Karol Duda
62
(0,60%)
-
1
Monika Cwalińska
114
(1,09%)
-
6
Damian Fidali
4
(0,04%)
-
8
Marek Łachacz
84
(0,81%)
-
7
Marian Fabisiewicz
48
(0,46%)