Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gulb, Zazdrość, Laseczno, Laseczno Małe, Skarszewo
Pokaż więcej
Zenon Łęgowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
152
(40,86%)
Emilia Skolmowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
220
(59,14%)
Okręg 2
Danuta Łapacz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
108
(31,03%)
Mariusz Dariusz Jajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
240
(68,97%)
Okręg 3
Karaś, Radomek, Szeplerzyzna, Nejdyki, Stradomno
Pokaż więcej
Jan Rosiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
152
(38,10%)
Ryszard Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
128
(32,08%)
Sławomir Robert Kołcz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(29,82%)
Okręg 4
Szczepkowo, Szymbark, Kamionka, część miejscowości Ząbrowo-ulice: Cicha, Głogowa, Jaśminowa, Kolejowa, Kwiatowa, Lawendowa, część ulic: Leśna i Malinowa-po wschodniej stronie torów kolejowych (w kierunku z Iławy do Susza), Łąkowa, Polna, Producentów, Wrzosowa
Pokaż więcej
Edyta Gabiuch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(11,61%)
Krzysztof Marek Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
187
(70,04%)
Józef Sadowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(18,35%)
Okręg 5
Segnowy, część miejscowości Ząbrowo-ulice: Agrestowa, Akacjowa, Długa, Dworcowa, Klonowa, Kościelna, Krótka, cześć ulic: Leśna i Malinowa-po zachodniej stronie torów kolejowych (w kierunku z Iławy do Susza), Lipowa, Morelowa, Owocowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Szkolna, Truskawkowa, Wiśniowa
Pokaż więcej
Beata Maria Machcińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(28,01%)
Roman Edmund Piotrkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
203
(71,99%)
Okręg 6
Gałdowo, Jachimówka, Owczarnia, Mózgowo
Pokaż więcej
Jan Olejnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(39,24%)
Aleksander Eugeniusz Konecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
175
(60,76%)
Okręg 7
Gardzień, Sarnówek, Jeziorno, Siemiany, Solniki, Szwalewo, Tłokowisko, Starzykowo
Pokaż więcej
Mirosław Cebeniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(31,64%)
Zbigniew Urzędowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
144
(52,36%)
Piotr Marcin Olszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(16,00%)
Okręg 8
Rudzienice, Rudzienice-Kałdunki, Rudzienice-Karłowo
Pokaż więcej
Stanisław Dobies
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(13,50%)
Zofia Fota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
175
(63,87%)
Piotr Gębicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(22,63%)
Okręg 9
Frednowy, Prasneta, Wiewiórka, Emilianowo, Kaletka, Makowo, Sąpy, Praszki, Wilczany
Pokaż więcej
Zdzisław Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
180
(61,86%)
Leszek Jan Woźnowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(38,14%)
Okręg 10
Borek, Drwęca, Franciszkowo, Franciszkowo Dolne, Pikus, Stanowo
Pokaż więcej
Marek Dariusz Szramka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(16,20%)
Adam Waszelewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
103
(36,27%)
Natalia Danuta Maliszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(20,42%)
Wiesław Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KWIATKOWSKIEGO
77
(27,11%)
Okręg 11
Szałkowo, Jażdżówki, Jezierzyce, Tynwałd, Kamień Duży, Kamień Mały, Kwiry, Windyki, Wola Kamieńska
Pokaż więcej
Kinga Michalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
125
(27,17%)
Beata Katarzyna Grzechnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
250
(54,35%)
Radosław Paweł Wilk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(18,48%)
Okręg 12
Lech Henryk Wróbel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(12,30%)
Barbara Ostrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
292
(67,75%)
Agnieszka Monika Czaplińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(19,95%)
Okręg 13
Julin, Lowizowo, Kałduny, Ławice, Tchórzanka
Pokaż więcej
Radosław Jarzębowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(21,94%)
Andrzej Kozicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
185
(78,06%)
Okręg 14
Dół, Dziarny, Dziarnówko, Katarzynki, Kozianka, Mały Bór, Nowy Ostrów, Papiernia, Rodzone, Smolniki
Pokaż więcej
Waldemar Leon Zacharski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(13,01%)
Jan Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
154
(57,25%)
Adam Mroczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(29,74%)
Okręg 15
Dąbrowa, Gromoty, Mątyki, Przejazd, Urwisko
Pokaż więcej
Mieczysław Krzysztof Tylka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(26,96%)
Izabela Ewa Kurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
163
(51,10%)
Mieszko Łukomski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(21,94%)