Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Pasłęk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Cezary Terech
169
(2,58%)
-
3
Mirosława Ewa Siwińska
115
(1,75%)
-
4
Danuta Henryka Furtak
109
(1,66%)
-
1
Ryszard Wroński
286
(4,36%)
-
5
Henryk Wiesław Kilian
105
(1,60%)
-
8
Kazimierz Stolarowicz
106
(1,62%)
-
6
Deonizy Władysław Krasiński
142
(2,17%)
-
7
Katarzyna Pawlak
43
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "DOBRY SAMORZĄD"
-
1
Maciej Romanowski
1 355
(20,67%)
-
2
Joanna Naspińska
321
(4,90%)
-
6
Helena Mendelewska
41
(0,63%)
-
3
Tomasz Rozenbajgier
461
(7,03%)
-
4
Halina Cieśla
188
(2,87%)
-
7
Iwona Chełchowska
82
(1,25%)
-
5
Dariusz Ponichtera
342
(5,22%)
-
8
Małgorzata Stanisławska
49
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Krzysztof Gago
603
(9,20%)
-
3
Maria Ewa Koniecko
245
(3,74%)
-
5
Irena Gałęzowska
68
(1,04%)
-
1
Krzysztof Szuryga
248
(3,78%)
-
2
Mariusz Antoni Perlejewski
107
(1,63%)
-
8
Jacek Matukiewicz
350
(5,34%)
-
6
Bożena Alicja Sosnowska
41
(0,63%)
-
7
Edyta Juniewicz
105
(1,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Zdzisław Henryk Mikołajko
56
(0,85%)
-
1
Jerzy Romanowski
678
(10,34%)
-
2
Krystyna Janczewska
140
(2,14%)
Okręg 2
Gmina Elbląg, Tolkmicko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Janina Gajewska
379
(8,16%)
-
2
Marek Zamojcin
453
(9,75%)
-
3
Małgorzata Elżbieta Bartnicka
208
(4,48%)
-
4
Piotr Derewecki
45
(0,97%)
-
6
Leszek Lebioda
78
(1,68%)
-
5
Joanna Masłowska
50
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "DOBRY SAMORZĄD"
-
1
Genowefa Kwoczek
1 006
(21,65%)
-
3
Celina Sokołowska
128
(2,75%)
-
4
Barbara Nowicka
118
(2,54%)
-
2
Zbigniew Rutkowski
476
(10,24%)
-
5
Paweł Gutfrański
84
(1,81%)
-
6
Mariusz Kiełtyka
52
(1,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Dariusz Stanisław Barton
290
(6,24%)
-
2
Ireneusz Rygasiewicz
100
(2,15%)
-
3
Barbara Baranowska
152
(3,27%)
-
4
Małgorzata Barbara Stanecka
74
(1,59%)
-
6
Jolanta Piróg
71
(1,53%)
-
5
Michał Zbigniew Gzowski
283
(6,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marek Serdyński
183
(3,94%)
-
3
Mateusz Waldemar Wesołowski
108
(2,32%)
-
1
Anna Kasprzyk
309
(6,65%)
Okręg 3
Gminy: Gronowo Elbląskie, Markusy, Rychliki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Elżbieta Kacperska
167
(3,79%)
-
4
Mirosława Małgorzata Mirys
50
(1,13%)
-
1
Halina Chabowska-Pędrak
288
(6,54%)
-
2
Roman Kogut
463
(10,51%)
-
5
Tomasz Marecki
156
(3,54%)
-
6
Roman Stanisław Puchalski
249
(5,65%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "DOBRY SAMORZĄD"
-
1
Tomasz Sądej
293
(6,65%)
-
2
Elżbieta Biczak
377
(8,55%)
-
3
Bogdan Owsiany
80
(1,82%)
-
4
Janusz Otręba
37
(0,84%)
-
6
Alicja Lewicka
146
(3,31%)
-
5
Barbara Krajnik
175
(3,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Katarzyna Barańska
94
(2,13%)
-
3
Marek Aleksander Gadziński
52
(1,18%)
-
2
Krystyna Chojnacka-Borosiewicz
276
(6,26%)
-
1
Tadeusz Hefko
185
(4,20%)
-
6
Renata Samburska
164
(3,72%)
-
5
Dariusz Robert Hoppe
271
(6,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Katarzyna Malinowska
44
(1,00%)
-
3
Donat Andrzej Dębowski
225
(5,11%)
-
1
Robert Grzegorz Bieliński
242
(5,49%)
-
5
Ewa Joanna Lepak
49
(1,11%)
-
2
Teresa Lubaszewska
191
(4,33%)
-
6
Maciej Piotr Witkowski
133
(3,02%)
Okręg 4
Gminy: Godkowo, Młynary, Milejewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Krzysztof Bogumił Tucholski
173
(3,94%)
-
2
Henryka Lucyna Dzika
170
(3,87%)
-
1
Lech Popiołek
467
(10,64%)
-
5
Agata Wiszowata
34
(0,77%)
-
3
Waldemar Jarosławski
56
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "DOBRY SAMORZĄD"
-
3
Andrzej Sidor
389
(8,86%)
-
1
Ryszard Zając
719
(16,38%)
-
2
Anna Kowalska
368
(8,38%)
-
4
Tomasz Błaut
38
(0,87%)
-
5
Jadwiga Korwel
287
(6,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Józef Szymczuk
319
(7,27%)
-
2
Leszek Zabłocki
156
(3,55%)
-
3
Henryka Eugenia Wyrozębska
115
(2,62%)
-
5
Tadeusz Władysław Przyborski
85
(1,94%)
-
4
Urszula Sidor
118
(2,69%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Grzegorz Romuald Boll
201
(4,58%)
-
1
Stefania Sabina Doerfer
252
(5,74%)
-
3
Janusz Boruszka
57
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
1
Magdalena Władysława Przybysz-Pietrzak
225
(5,13%)
-
2
Elżbieta Przybyłowska
128
(2,92%)
-
3
Bartosz Krzywda
33
(0,75%)