Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Grodziczno, Sołectwo Lorki
Pokaż więcej
Tadeusz Graszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(36,58%)
Bożena Sławińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA
72
(24,16%)
Andrzej Firański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJT DLA ROZWOJU GMINY
26
(8,72%)
Beata Agnieszka Klejna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONTOWO „RAZEM”
12
(4,03%)
Kazimierz Małkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO
79
(26,51%)
Okręg 2
Sołectwo Nowe Grodziczno
Pokaż więcej
Andrzej Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(14,10%)
Irena Anna Gorczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA
137
(43,91%)
Mateusz Marek Górtatowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJT DLA ROZWOJU GMINY
61
(19,55%)
Mirosław Lech Wacko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONTOWO „RAZEM”
17
(5,45%)
Wiesław Jan Schmidt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO
53
(16,99%)
Okręg 3
Sołectwo Linowiec
Pokaż więcej
Piotr Jurkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(11,05%)
Irena Markuszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA
71
(37,37%)
Edward Klimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJT DLA ROZWOJU GMINY
40
(21,05%)
Tomasz Kliniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO
58
(30,53%)
Okręg 4
Sołectwo Montowo
Pokaż więcej
Elżbieta Mirosława Zakreta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA
144
(64,29%)
Dawid Firański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJT DLA ROZWOJU GMINY
5
(2,23%)
Marian Zawadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONTOWO „RAZEM”
70
(31,25%)
Szymon Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO
5
(2,23%)
Okręg 5
Sołectwo Kuligi
Pokaż więcej
Krzysztof Modrzewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(12,95%)
Krystyna Barbara Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA
68
(48,92%)
Marek Stanisław Muzalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJT DLA ROZWOJU GMINY
17
(12,23%)
Grzegorz Kępara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO
36
(25,90%)
Okręg 6
Sołectwo Zajączkowo
Pokaż więcej
Jadwiga Bendik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(12,31%)
Tomasz Kiljański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA
25
(19,23%)
Józef Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO
89
(68,46%)
Okręg 7
Sołectwo Świniarc
Pokaż więcej
Eugeniusz Poniatowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(10,53%)
Mirosław Więckiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA
73
(64,04%)
Andrzej Rudnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO
29
(25,44%)
Okręg 8
Sołectwo Zwiniarz
Pokaż więcej
Hanna Staniszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(9,52%)
Maria Łucja Bielicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA
97
(65,99%)
Dominika Cybulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO
36
(24,49%)
Okręg 9
Sołectwo Katlewo, Sołectwo Rynek
Pokaż więcej
Irena Matusiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(11,11%)
Teresa Aldona Mazurewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA
47
(24,87%)
Tomasz Januszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJT DLA ROZWOJU GMINY
61
(32,28%)
Adam Jurewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO
60
(31,75%)
Okręg 10
Sołectwo Ostaszewo
Pokaż więcej
Zenon Piotr Markowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(27,96%)
Sabina Junkrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA
43
(20,38%)
Mirosław Tadeusz Straszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJT DLA ROZWOJU GMINY
29
(13,74%)
Henryka Łużyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO
80
(37,91%)
Okręg 11
Sołectwo Boleszyn, Sołectwo Kowaliki
Pokaż więcej
Kinga Wrzosek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(42,97%)
Paweł Rafał Manerowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA
38
(14,84%)
Dawid Wierzbowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO
37
(14,45%)
Arkadiusz Grzegorz Krauze
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
71
(27,73%)
Okręg 12
Sołectwo Mroczno od nr 19 do 76, od nr 178 do 236
Pokaż więcej
Jakub Grajewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(21,05%)
Władysław Waszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA
46
(20,18%)
Daniel Osicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO
134
(58,77%)
Okręg 13
Sołectwo Mroczno od nr 1 do 18, od nr 77 do 177, od nr 237 do nr 283
Pokaż więcej
Przemysław Kruk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(22,15%)
Teresa Klimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA
86
(29,76%)
Urszula Plitt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO
139
(48,10%)
Okręg 14
Sołectwo Trzcin
Pokaż więcej
Patryk Piotr Machciński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(14,42%)
Sara Anna Pakulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA
13
(12,50%)
Waldemar Jan Bukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJT DLA ROZWOJU GMINY
41
(39,42%)
Justyna Brygida Lewicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO
35
(33,65%)
Okręg 15
Sołectwo Mroczenko
Pokaż więcej
Cezary Marszelewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(14,08%)
Marek Aranowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA
58
(40,85%)
Iwona Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO
64
(45,07%)