Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Sarnowo, Zakrzewko, Zakrzewo
Pokaż więcej
Krystyna Urszula Pisarewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
90
(51,43%)
Mariusz Rozminowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
85
(48,57%)
Okręg 2
Część sołectwa Kozłowo – ulice: Bociania, Kościelna, Leśna, Łąkowa, Mazurska (numery parzyste), Nidzicka (numery 26, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47), Słoneczna, Sportowa, Żurawia
Pokaż więcej
Wojciech Wojtyra
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
64
(45,39%)
Ewa Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
77
(54,61%)
Okręg 3
Część sołectwa Kozłowo – ulice: Mazurska (numery nieparzyste), Warmińska (numery parzyste)
Pokaż więcej
Roksana Gorczyca
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
93
(39,74%)
Barbara Marszelewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
141
(60,26%)
Okręg 4
Część sołectwa Kozłowo – ulice: Dolinka, Gałczyńskiego, Kajki, Kopernika, Malewskiej, Małłka, Nidzicka (numery od 12 do 25 oraz numery 27, 29, 31, 33), Nowowiejskiego, Pólko, Szkolna, Warmińska (numery nieparzyste)
Pokaż więcej
Tomasz Kucmus
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
105
(54,97%)
Ewa Blautenberg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
86
(45,03%)
Okręg 5
Część sołectwa Kozłowo – ulice: Kolejowa, Nidzicka (numery od 1 do 11), Polna, Przemysłowa.
Pokaż więcej
Marzena Elżbieta Sobczak
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
63
(57,80%)
Ewelina Brzezińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
46
(42,20%)
Okręg 6
Sołectwa: Niedanowo, Szymany, Ważyny, Zalesie
Pokaż więcej
Aneta Magdalena Oczkowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
62
(42,18%)
Jarosław Mierzwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
85
(57,82%)
Okręg 7
Sołectwa: Cebulki, Pielgrzymowo, Sątop, Zaborowo
Pokaż więcej
Paweł Krzysztof Borek
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
104
(46,22%)
Barbara Wiesława Marchel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
121
(53,78%)
Okręg 8
Sołectwa: Bartki, Górowo, Krokowo, Szkudaj, Wola
Pokaż więcej
Aneta Rosocha
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
71
(42,77%)
Alicja Hołubowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
95
(57,23%)
Okręg 9
Sołectwo Szkotowo
Pokaż więcej
Janusz Woronowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
97
(57,74%)
Marcin Świątkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
71
(42,26%)
Okręg 10
Sołectwa: Dziurdziewo, Kownatki, Siemianowo
Pokaż więcej
Waldemar Przygoda
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
66
(52,38%)
Artur Makowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
60
(47,62%)
Okręg 11
Sołectwa: Browina, Turowo, Turówko
Pokaż więcej
Barbara Krauze
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
73
(71,57%)
Ryszard Krzykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
29
(28,43%)
Okręg 12
Sołectwo Michałki
Pokaż więcej
Benedykt Chaliński
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
62
(62,00%)
Klaudia Bielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
38
(38,00%)
Okręg 13
Sołectwo Sławka Wielka
Pokaż więcej
Wojciech Pacuszka
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
73
(42,20%)
Jan Skwarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
100
(57,80%)
Okręg 14
Sołectwa: Sławka Mała, Wierzbowo, Zabłocie Kozłowskie
Pokaż więcej
Jadwiga Romanowska
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
47
(40,52%)
Martyna Anna Klimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
69
(59,48%)
Okręg 15
Sołectwo Rogóż
Pokaż więcej
Monika Kołakowska
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
32
(25,00%)
Andrzej Biller
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
96
(75,00%)