Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Babięta, Prusinowo, Zyzdrojowy Piecek
Pokaż więcej
Łukasz Bałdyga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ANNY KURCZEWSKIEJ
54
(52,94%)
Krzysztof Roman Dziergowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(14,71%)
Olimpia Afrodyta Drzewiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TAK DLA ZMIANY"
33
(32,35%)
Okręg 2
Sołectwa: Goleń, Machary
Pokaż więcej
Elżbieta Niedźwiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ANNY KURCZEWSKIEJ
71
(36,22%)
Ewelina Samsel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(27,04%)
Iwona Justyna Matjaszys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TAK DLA ZMIANY"
72
(36,73%)
Okręg 3
Sołectwa: Cierzpięty, Mojtyny, Nawiady
Pokaż więcej
Stanisław Trzciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ANNY KURCZEWSKIEJ
148
(60,91%)
Jan Serowik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(5,76%)
Kamil Kryspin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TAK DLA ZMIANY"
81
(33,33%)
Okręg 4
Sołectwa : Dobry Lasek, Krutyń, Krutyński Piecek, Rosocha
Pokaż więcej
Bożena Pupek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ANNY KURCZEWSKIEJ
81
(37,85%)
Paweł Radomski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(11,21%)
Mateusz Fabisiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TAK DLA ZMIANY"
17
(7,94%)
Paweł Michał Serowik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(42,99%)
Okręg 5
Sołectwa: Dłużec, Gant, Głogno
Pokaż więcej
Małgorzata Joanna Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ANNY KURCZEWSKIEJ
115
(53,74%)
Jan Puławski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(46,26%)
Okręg 6
Sołectwa: Nowe Kiełbonki, Stare Kiełbonki, Zgon
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Polita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ANNY KURCZEWSKIEJ
58
(30,21%)
Tomasz Śniadach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(23,44%)
Wiesława Rolka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TAK DLA ZMIANY"
89
(46,35%)
Okręg 7
Sołectwa: Bobrówko, Jakubowo, Lipowo
Pokaż więcej
Agnieszka Barbara Wasyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ANNY KURCZEWSKIEJ
56
(31,46%)
Marek Pupek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TAK DLA ZMIANY"
38
(21,35%)
Andrzej Brodzik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(47,19%)
Okręg 8
Sołectwa : Brejdyny, Szklarnia
Pokaż więcej
Emilia Bobińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ANNY KURCZEWSKIEJ
75
(35,89%)
Piotr Domian
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(15,31%)
Paulina Maria Loch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TAK DLA ZMIANY"
56
(26,79%)
Jadwiga Damięcka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(22,01%)
Okręg 9
Sołectwo Piecki – miejscowości: Czaszkowo, Jeleń, Łętowo, Mostek, Ostrów Pieckowski, Piersławek
Pokaż więcej
Zofia Nalewajk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ANNY KURCZEWSKIEJ
36
(37,11%)
Ryszard Domijan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(23,71%)
Maria Jarczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TAK DLA ZMIANY"
38
(39,18%)
Okręg 10
Sołectwo Piecki – miejscowość Piecki – ulice: Jesionowa, Klonowa, Lipowa, Nowa, Przemysłowa, Plac 1 Maja, Świerkowa, Topolowa
Pokaż więcej
Adam Larenta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ANNY KURCZEWSKIEJ
120
(39,09%)
Maria Halina Piórkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(16,61%)
Emilia Magdalena Fydrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TAK DLA ZMIANY"
29
(9,45%)
Maria Aleksandra Hanuszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(34,85%)
Okręg 11
Sołectwo Piecki – miejscowość Piecki – ulice: Administracyjna, Leśna, Łąkowa, Rolna, Spacerowa, 22 Stycznia, Tartaczna
Pokaż więcej
Tomasz Jasinowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ANNY KURCZEWSKIEJ
67
(58,26%)
Barbara Olbryś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(23,48%)
Urszula Iwona Gromadzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TAK DLA ZMIANY"
21
(18,26%)
Okręg 12
Sołectwo Piecki – miejscowość Piecki – ulice: Agrestowa, Krótka, Krzywa, Malinowa, Polna, Szewska, Wiśniowa, Wolności
Pokaż więcej
Justyna Bzura-Niksa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ANNY KURCZEWSKIEJ
209
(74,64%)
Stanisław Gryczon
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(11,07%)
Elżbieta Maria Głąbińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TAK DLA ZMIANY"
40
(14,29%)
Okręg 13
Sołectwo Piecki – miejscowość Piecki-ulica Zwycięstwa
Pokaż więcej
Maria Nadolna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ANNY KURCZEWSKIEJ
98
(58,33%)
Sławomir Ryszard Rosnowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(19,05%)
Wojciech Michał Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TAK DLA ZMIANY"
38
(22,62%)
Okręg 14
Osiedle Lawendowe w Pieckach-bloki: nr 1, nr 2, nr 3, nr 4, nr 5, nr 10, nr 11, nr 17
Pokaż więcej
Marzenna Balcerczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ANNY KURCZEWSKIEJ
153
(64,29%)
Grzegorz Rydelek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TAK DLA ZMIANY"
66
(27,73%)
Hubert Witold Wojtkowiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(7,98%)
Okręg 15
Osiedle Lawendowe w Pieckach-bloki: nr 6, nr 7, nr 8, nr 9, nr 15
Pokaż więcej
Teresa Dworczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ANNY KURCZEWSKIEJ
130
(64,04%)
Kazimierz Kaczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(21,18%)
Beata Agnieszka Chrostek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TAK DLA ZMIANY"
30
(14,78%)