Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatCzęść miasta Orzysz obejmująca ulice: Kolejową, Mazurską, Stanisława Moniuszki, Wojska Polskiego od numeru 77 do końca
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Orzysz obejmująca ulice: Wojska Polskiego od numeru 33 do numeru 76.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Orzysz obejmująca ulice: Ogrodową, Wierzbińską, Wojska Polskiego od numeru 1 do numeru 32, Wyzwolenia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Orzysz obejmująca ulice: Ełcką-numery parzyste, Kanałową, Klonową, Kwiatową, Słoneczną
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Orzysz obejmująca ulice: 1 Maja, Ełcką-numery nieparzyste, Jaśminową, Leśną, Polną, Wiklinową.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Orzysz obejmująca ulice: Ratuszową, Zieloną, Juliusza Słowackiego, Krótką, Michała Kajki, Suwalską, Śniardwy, Zacisze.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Orzysz obejmująca ulice: Osiedle Robotnicze od numeru 10 do końca
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Orzysz obejmująca ulice: Osiedle Robotnicze od numeru 1 do numeru 9
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Orzysz obejmująca ulice: Adama Mickiewicza, Giżycką, Olsztyńską, Rynek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Klusy, Ogródek, Rostki Skomackie, Strzelniki (obejmujące miejscowości Strzelniki i Kamieńskie), Wierzbiny (obejmujące miejscowości Wierzbiny, Gorzekały, Leśniczówka Koźle)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Gaudynki, Grzegorze, Mikosze, Mikosze Osada, Szwejkówko
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Czarne, Góra, Grądy (obejmujące miejscowości Grądy i Grądy Podmiejskie), Odoje (obejmujące miejscowości Odoje i Rzęśniki), Pianki (obejmujące miejscowości Pianki, Aleksandrowo, Sumki)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Nowe Guty, Okartowo (obejmujące miejscowości Okartowo, Okartowo Przystanek, Okartowo Tartak), Wężewo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Cierzpięty (obejmujące miejscowość Cierzpięty, Matyszczyki), Drozdowo (obejmujące miejscowość Drozdowo, Zastrużne), Tuchlin (obejmujące miejscowość Tuchlin, Tuchlin Gajówka), Ublik
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Chmielewo (obejmujące miejscowości Chmielewo, Nowa Wieś), Dąbrówka (obejmujące miejscowości Dąbrówka, Kępa), Dziubiele (obejmujące miejscowości Dziubiele, Dziubiele Małe), Osiki, Suchy Róg.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów