Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Frezowanie nawierzchni na Żołnierskiej i innych ulicach w Olsztynie

Wojciech Szymaniak
Wojciech Szymaniak
Wojciech Szymaniak
W dniu 22 września 2023 r., mieszkańcy Olsztyna i kierowcy będą musieli zmierzyć się z pewnymi utrudnieniami w ruchu, związanych z niezbędnymi pracami na nawierzchniach ulic. Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie poinformował, że prace polegające na frezowaniu nawierzchni będą miały miejsce na kilku kluczowych odcinkach dróg.

oniżej znajdują się szczegóły dotyczące miejsc, w których wystąpią utrudnienia w ruchu:

Skrzyżowanie ulic Dworcowa/Żołnierska oraz ul. Żołnierska w kierunku ul. Wyszyńskiego: Na tym skrzyżowaniu prace rozpoczną się o godzinie 8:00 rano. Kierowcy powinni być przygotowani na ewentualne utrudnienia i starający się znaleźć alternatywne trasy.

Ulica Wańkowicza na wysokości ul. Orłowicza: Tutaj również będą prowadzone prace frezowania nawierzchni. To miejsce może być trudne do przejechania w ciągu dnia, dlatego warto zastanowić się nad inną trasą lub ewentualnie wybrać się wcześniej lub później.

Skrzyżowanie ulic Dybowskiego/Warszawska: Kierowcy, którzy korzystają z tego skrzyżowania, również muszą być gotowi na spodziewane opóźnienia w ruchu drogowym.

Pamiętajmy, że prace te są niezbędne, aby utrzymać olsztyńskie drogi w dobrym stanie technicznym. Zarząd Dróg Zieleni i Transportu zapewnia, że pracownicy będą pracować intensywnie, aby zakończyć prace do późnych godzin popołudniowych.

Dla uniknięcia kłopotów i opóźnień w podróży, zalecamy planowanie trasy z wyprzedzeniem oraz dostosowanie się do ewentualnych zmian w organizacji ruchu. Mamy nadzieję, że te prace pomogą w utrzymaniu bezpieczeństwa na olsztyńskich drogach i przyczynią się do poprawy jakości infrastruktury drogowej miasta.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Węgry w końcu na TAK, Szwecja wstąpi do NATO

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Frezowanie nawierzchni na Żołnierskiej i innych ulicach w Olsztynie - Warmińsko-Mazurskie Nasze Miasto

Wróć na olsztyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto