Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Projekt "Kobiety w biznesie" – inicjatywa wspierająca kobiece przedsiębiorczości

Wojciech Szymaniak
Wojciech Szymaniak
olsztyn.eu
Portal PolecanyBiznes.pl, ogłasza start nowego projektu, skierowanego do dynamicznych i przedsiębiorczych Polek – "Kobiety w Biznesie". Inicjatywa ma na celu wspieranie kobiet spełniających się zarówno w pracy na etatach, jak i prowadzących własne firmy czy działalność nierejestrowaną. Bez względu na wiek, miejsce zamieszkania czy rodzaj działalności, wszystkie przedsiębiorcze kobiety są zaproszone do udziału.

Celem projektu, jest wzmacnianie pozycji kobiet w świecie biznesu, promowanie ich osiągnięć oraz biznesów, a także udzielanie wsparcia w budowaniu silnych marek. Renata Zielezińska, pomysłodawczyni akcji, CEO oraz redaktor prowadząca portal biznesowy PolecanyBiznes.pl, podkreśla, że inicjatywa daje unikalną szansę kobietom na zaprezentowanie siebie jako ekspertek lub swoich firm na łamach portalu.

olsztyn.eu

Projekt "Kobiety w biznesie", nie tylko skupia się na promocji przedsiębiorczości wśród kobiet, ale także oferuje szeroką wymianę doświadczeń oraz możliwość nawiązywania cennych relacji biznesowych. Akcja planowana jest do końca 2024 roku, a organizatorzy zapraszają kobiety do zgłaszania swoich udziałów poprzez stronę internetową portalu PolecanyBiznes.pl.

Ta inicjatywa, ma na celu nie tylko wyróżnienie i promocję sukcesów kobiet w biznesie, ale także stworzenie przestrzeni do inspirujących wywiadów oraz budowania społeczności wspierającej kobiece przedsiębiorczości. Przedsiębiorcze Polki, niezależnie od branży czy stopnia zaawansowania kariery, są zachęcane do aktywnego udziału w projekcie "Kobiety w Biznesie", jako ważnego kroku w kreowaniu równych szans i wsparcia dla kobiet na polskim rynku biznesowym.

- tłumaczy Renata Zielezińska.

Zgłoszenia są możliwe poprzez stronę internetową portalu PolecanyBiznes.pl.

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Projekt "Kobiety w biznesie" – inicjatywa wspierająca kobiece przedsiębiorczości - Warmińsko-Mazurskie Nasze Miasto

Wróć na olsztyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto