MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wyróżnieni "Liderzy Bezpieczeństwa" za rok 2023 w Olsztynie

Wojciech Szymaniak
Wojciech Szymaniak
olsztyn.eu
W uroczystej atmosferze w olsztyńskim ratuszu odbyło się wręczenie prestiżowych statuetek „Lider Bezpieczeństwa”, za rok 2023. Podczas ceremonii, wiceprezydent miasta Sylwia Rembiszewska-Piątek oraz przewodniczący Rady Miasta, Robert Szewczyk, przekazali wyróżnienia sześciu osobom i instytucjom, za ich wyjątkowe działania na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

W imieniu prezydenta Piotra Grzymowicza, wiceprezydent Sylwia Rembiszewska-Piątek podkreśliła, że promowanie bezpiecznych zachowań, to niezmienna tradycja olsztyńskiego samorządu. Statuetka „Lider Bezpieczeństwa”, jest wyrazem uznania zarówno dla jednostek, jak i osób, które wyróżniły się szczególnymi zasługami na tym polu.

Kapituła, w skład której wchodzą reprezentanci różnych służb, postanowiła wyróżnić sześć osób i instytucji, których działania przekroczyły standardowe obowiązki. Wśród laureatów znaleźli się m.in. Marek Bulski, ratownik medyczny, Jarosław Przekop, wicedyrektor SP 21 i ratownik WOPR, oraz Adam Maciejewski, zastępca naczelnika Wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu KMP Olsztyn.

Przyjmuję to wyróżnienie, jako dowód uznania dla strażaków ochotników z Olsztyna i Gutkowa

- skomentował Paweł Zapadka, prezes OSP Gutkowo, jedno z wyróżnionych miejsc.

W trakcie uroczystości, wśród gości, znaleźli się także młodzi artyści z Pałacu Młodzieży w Olsztynie, którzy przygotowali krótki występ artystyczny.

Statuetki „Lider Bezpieczeństwa” przyznawane są w Olsztynie od 2012 roku, i stanowią ważne wyróżnienie dla tych, którzy wkładają wiele wysiłku w zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w naszym mieście.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dlaczego pszczoły są ważne?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na olsztyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto